Adrenalinium od najmłodszych lat - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas trwania X edycji festiwalu Adrenalinium nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych,  zarówno w kinie, jak i w namiocie festiwalowym.  Dzieciaki mogły miedzy innymi wziąć udział w warsztatach znakarskich, prowadzonych przez Żywiecki oddział PTTK. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty bębniarskie i piszczałkowe.

adrenalinium

Ponadto maluchy miały możliwość poznania kultury afrykańskiej w ramach zabaw integracyjnych, a także zdobyły cenną wiedzę o roślinach, przyrodzie i o tym, dlaczego warto o nią dbać.  Repertuar filmowy dla dzieci w tym roku również przyciągnął uwagę najmłodszych, wyświetlane były filmy „Dzika Afryka” i „Mali giganci”. Do zobaczenia za rok!
Autor: Aneta Mrowiec

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę