Odszedł na wieczną służbę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W wieku 59 lat zmarł starszy ogniomistrz w stanie spoczynku Dominik Rydzewski.

Zmarla

Pan st. ogn. Dominik Rydzewski swoją służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął  1 lipca 1981r. w Zawodowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, zajmując kolejno stanowiska: stażysty pomocnika przodownika roty, przodownika roty, dowódcy sekcji. Od 1 lipca 1992r. jako dowódca zastępu pełnił służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 PSP w Bielsku-Białej, aż do 30 września 2006r. kiedy przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.  

Wielokrotnie brał czynny udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych. Pełniąc służbę w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej dał się poznać jako dobry strażak, wywiązujący się ze swoich obowiązków służbowych.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostało odprawione w kościele pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Kozach ul. Parkowa 1, dnia 4 lutego 2020r. o godzinie o godzinie 14.30.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę