Nadanie stopni w korpusie aspiranckim nowym funkcjonariuszom KP PSP - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach 12.08 oraz 13.08 br. Komendant Powiatowy PSP w Cieszynie st. bryg. Damian Legierski wraz z przedstawicielami tutejszej komendy podczas okolicznościowego apelu powitał nowo przyjętych strażaków. 

kadeci

Na uroczystej zbiórce komendant wręczył strażakom - siedmiu kadetom akty nadania pierwszego stopnia w korpusie aspirantów - stopień młodszego aspiranta. Ponadto z dniem 1 sierpnia w/w funkcjonariuszy mianował na stanowisko Absolwenta-aspiranta w Komendzie Powiatowej PSP w Cieszynie.

Panowie aspiranci służbę stałą rozpoczęli już początkiem sierpnia w tutejszej komendzie w jednostce ratowniczo-gaśniczej w Cieszynie.

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę