Pomoc dla Glenca. Nie tylko policyjna - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci i pracownicy cywilni bielskiego garnizonu Policji przyłączyli się do charytatywnej sztafety do Laponii. 

wirtualny bieg2

 Celem jest pomoc w zebraniu środków finansowych na rehabilitację dla mundurowego z Komisariatu Policji w Ustroniu Piotrka Glenca. Każdy uczestnik akcji wpłaca na konto zbiórki darowiznę i dowolnym sposobem przemierza dystans 4800 metrów. Nie trzeba jednak być policjantem ani pracownikiem cywilnym policji, aby pomóc. 

Każdemu z nas może przydarzyć się wypadek. Dobrze wiedzieć, że możemy wtedy liczyć na pomoc i wsparcie. Policjanci z Gliwic, Cieszyna i żołnierze, przyjaciele aspiratna Piotra Glenca, zachęceni jego walką i nadzieją na powrót do zdrowia, wpadli na pomysł wirtualnego biegu charytatywnego.

Jako przyjaciele dzielnicowego z Cieszyna prosimy o wsparcie zbiórki środków na rehabilitację człowieka, który nie oczekuje pomocy i sam walczy z przeciwnościami losu. To my policjanci,  w jego imieniu prosimy o przyłączenie się do inicjatywy, w której, poprzez udział, sami poprawiamy swoją kondycję i zdrowie. Rejestracja zawodników odbywa się drogą mailową – trzeba dokonać wpłaty minimum 30 zł na konto Fundacji Moc Pomocy PKO Bank Polski S.A. 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem: Piotr Glenc, przesłać na maila wirtualnybiegdlapiotrka@gmail.com swoje imię i nazwisko oraz potwierdzenie wpłaty.
Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma imienny numer startowy, wysłany na adres e-mail do samodzielnego wydruku. Zdjęcia (selfie) uczestników biegu mile widziane. Można przesyłać na facebookowym fungage’u biegu  a tu: "poMOCdlaPiotraGlenca”, będą pozdrowieniem dla innych uczestników oraz zachętą do dalszej walki dla naszego kolegi. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę