Na ratunek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkańcy Żywiecczyzny często wybierają się w Tatry. Wędrując po górskich szlakach muszą pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Powinni mieć również ze sobą telefon z aplikacją „Ratunek”, która pozwoli szybko powiadomić o danym niebezpiecznym zdarzeniu ratowników.

tatras-583294 960 720

 Jak z niej skorzystać? Wystarczy uruchomić aplikację na telefonie. Połączy nas ona z ratownikami GOPR lub TOPR, którzy dzięki aplikacji otrzymają smsa z lokalizacją poszkodowanego i będą mogli wyruszyć na pomoc.

„Ratunek” zawiera również książeczkę medyczną z najważniejszymi informacjami o naszym zdrowiu. Jest to duże ułatwienie dla ratowników, którzy będą udzielać pomocy. W książeczce zawarty jest również kontakt do osoby, którą należy powiadomić o wypadku.

Co ważne, aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android. Należy również pamiętać o tym, że „Ratunek” działa tylko po uruchomieniu GPS.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę