Wolontariat dla seniorów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Cieszynie seniorzy nie będą mogli narzekać na nudę. Jak można aktywnie spędzić czas na emeryturze?

Wolontariat dla seniorow - darowy bank zdjec

Cieszyńska Rada Seniorów w Cieszynie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej zachęca osoby w wieku senioralnym, które pragną wypełnić swój czas wolny spotkaniami z dziećmi, młodzieżą, swoimi rówieśnikami w ramach Centrum Wolontariatu działającego przy MOPS w Cieszynie, na ul. Skrajnej 5, do uczestnictwa w wolontariacie seniorów i dla seniorów.

Co w ramach wolontariatu?

W trakcie wspólnych spotkań seniorzy będą mogli swoją wiedzą i doświadczeniem podzielić się z młodymi ludźmi, którzy odwzajemnią się energią oraz świeżym spojrzeniem na świat, jak również z osobami starszymi, którym doskwiera samotność. Wolontariat może być doskonałym sposobem na życie dla wielu osób 60+, na podjęcie aktywności poza domem, np. w domach pomocy społecznej, w kontaktach z dziećmi np. w przedszkolach, w domach dziecka. Wolontariuszom zostaną zapewnione szkolenia pogłębiające wiedzę, spotkania integracyjne, wspólne wyjazdy.

Oprac. MG.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę