OSP Pewel Ślemieńska z nagrodą w konkursie filmowym - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czerwcu informowaliśmy o konkursie na film o temacie "„Bezpieczna zabawa i praca podczas wakacji”, który dla jednostek OSP zorganizowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Miło teraz do tematu wrócić i poinformować o nagrodzie dla jednej z jednostek z Żywiecczyzny.

OSP Pewel

 Jednostka OSP Pewel Ślemieńska zajęła w tych zmaganiach 5 miejsce. Nagrodą była torba medyczna R1, która jest niezbędna do ratowania ludzkiego życia. Odebrali ją prezes OSP w Pewli Ślemieńskiej dh Łukasz Hura oraz dh Damian Ścieszka podczas uroczystej gali, która odbyła się w śląskim oddziale ARIMR. Gratulujemy!

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę