"Mundurowi" poszukują właściciela reklamówki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policja poszukuje właściciela reklamówki, w której znajdowały się - na szczęscie nie bomby - a rzeczy osobiste oraz artykuły spożywcze. Reklamówka została odnaleziona na parkingu przy Al. Piłsudskiego w Żywcu. Właściciel zguby proszony jest  o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu.

polixja

" Kilka dni temu, w Żywcu na Al. Piłsudskiego odnaleziono reklamówkę, w której znajdowały się rzeczy osobiste oraz artykuły spożywcze. Właściciela zguby prosimy, aby do końca września br. zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Żywcu w celu jej odbioru. Po tym terminie rzeczy zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Żywcu" brzmi komunikat.

Wszelkich informacji w tej sprawie udziela dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Żywcu asp. Tomasz Kleczyński pod nr tel. 723655739. W razie problemów z połączeniem kontakt z dyżurnym KPP w Żywcu pod nr tel. 33 867 22 55.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę