10-latka i starsza kobieta trafiły do szpitala - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na terenie powiatu cieszyńskiego doszło do zdarzeń drogowych, w których ucierpiały dwie osoby.

Policja ogolna Cieszyn copy copy copy

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w czwartek Cieszynie, po godzinie 07:50. Dyżurny otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w rejonie szpitala na ulicy Bielskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 68-letni  mieszkaniec Cieszyna, który kierował volkswagenem potrącił prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych 10-letnią dziewczynkę. W wyniku zdarzenia dziecko doznało drobnego urazu nogi.

Do drugiego zdarzenia doszło tego samego dnia o godzinie 10.30 na ulicy Górny Bór w Skoczowie. Kierowca renaulta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ul. Ciężarowej z ul. Górny Bór i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą skody. W związku ze zdarzeniem do szpitala została przewieziona 81-letnia pasażerka skody, gdzie pozostała na leczeniu. Kierujący pojazdami byli badani na zawartość alkoholu, byli trzeźwi. Policjanci z Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy prowadzą teraz postępowania w tych sprawach, ustalają ich przebieg i okoliczności zaistnienia.

"Apelujemy do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi. Szczególnie w rejonie skrzyżowań i przejść dla pieszych. Jedna sekunda nieuwagi może kosztować bardzo wiele- można stracić zdrowie i życie! Kierowcy, piesi, wszyscy uczestnicy ruchu drogowego korzystając z drogi ( czyli pobocza, chodnika, jezdni)  powinni zachować pełne skupienie i uwagę- tylko to zapewni bezpieczeństwo." - przypominają cieszyńscy policjanci. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę