Ucierpiały szkoły i linia kolejowa. Pogodowy weekend na Żywiecczyźnie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koniec tygodnia w naszym regionie, szczególnie niedziela, upłynęły miejscami przy silnych wiatrach, a przede wszystkim ulewnych deszczach. Strażacy interweniowali wielokrotnie. Gdzie i co się stało?

zalania

 Ogółem straż pożarna z żywieckiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Ppożarnej interweniowała 3-krotnie w związku z zalaniami i 10-krotnie w związku ze skutkami silnych wiatrów. Trzy razy były to zwalone konary, w tym konar blokujący tory na odcinku Sól – Zwardoń. Zator trwał od godz. 04.00 do 08.00 w poniedziałkowy poranek. Podróżni przewożeni byli w tym czasie zastępczą komunikacją autobusową.
Wśród zalań był to przede wszystkim nieszczelny dach Liceum Ogólnokształcącego w Milówce. Nieszczelność pokrycia z papy spowodowała przeciek wody do szkolnej biblioteki. Nie miała też szczęścia Szkoła Podstawowa w Siennej, gdzie strażacy wypompowywali wodę, która wdarła się do piwnic.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę