Wiaty przystankowe będą usunięte - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konstrukcje drewniane wiat są w złym stanie. To uniemożliwia ich remont.. Kiedy pojawią się nowe?

Wiaty Czernichow tyt 2

Wójt Gminy Czernichów Barbara Kos-Harat poinformowała o konieczności przeprowadzenia rozbiórki wiat przystankowych w Międzybrodziu Bialskim, w przysiółkach Ponikiew i Na Suchym Potoku, z powodu tragicznego stanu technicznego.

"Konstrukcje drewniane wiat znajdują się w stanie który uniemożliwia ich remont. Jedynym możliwym rozwiązaniem jest ich całkowita rozbiórka ponieważ zagrażają podróżnym oczekującym na środki komunikacji publicznej oraz przejeżdżającym ulicą Bielską samochodom. (...) Prowadzone są prace nad projektem nowych drewnianych wiat przystankowych. Budowa wiat zostanie zrealizowana w możliwie najszybszym czasie, w miarę jak pojawią się w budżecie środki finansowe." - powiadomiła wójt za pośrednictwem strony społecznościowej gminy Czernichów.

Udostępnij

3
+1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę