Z nożem na brata. Chciał zabić? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieccy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który ugodził nożem swojego brata. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala, a jego oprawca do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pobytu w więzieniu.

Z nożem na brata

 We wtorek około 20.20 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z domów w Gminie Węgierska Górka doszło do awantury. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Jak wynikało z ich wstępnych ustaleń, 32-letni mężczyzna, w trakcie awantury, ugodził nożem w plecy swojego o 8 lat starszego brata. Mężczyzna w stanie zagrażającym życiu został przewieziony do szpitala. 32-letni nożownik został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę