Nocny pożar przy ul. Jeżynowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziesięć zastępów straży pożarnej gasiło dzisiejszej nocy pożar pustostanu i budynku gospodarczego w Bielsku-Białej przy ulicy Jeżynowej.

Jezynowa tyt

Dyżurny stanowiska kierowania otrzymał zgłoszenie o pożarze o godzinie 00:40. Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, płonęły dwa budynki: opuszczony mieszkalny i gospodarczy. Pomiędzy budynkami ogniem objęte były również zgromadzone materiały  palne.

Strażacy podali pięć prądów gaśniczych (3 na budynek mieszkalny i 2 na gospodarczy). Pogotowie energetyczne rozłączyło instalację elektryczną. Ratownicy wyważyli drzwi wejściowe do budynku i sprawdzili go pod kątem obecności osób trzecich - nie odnaleziono nikogo. Działania gaśnicze utrudniał dodatkowo zły stan techniczny budynku, który w  każdej chwili mógł się zawalić.

Działania zakończono po godzinie piątej rano. Poza jednostkami z PSP w działaniach brały również zastępy z OSP Stare Bielsko, Mikuszowice Śląskie, Leszczyny, Kamienica, Komorowice Śląskie, a także policja i pogotowie energetyczne.

Zdjęcia: Sylwester Gorząd

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę