Ukradł kartę, płacił jak swoją - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić 23-letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna skradł kartę bankomatową, którą następnie posługiwał się jak swoją, płacąc za drobne zakupy. Został namierzony i zatrzymany przez żywieckich kryminalnych.

Policja kajdanki karta

 Na początku października br. mieszkanka Żywca zgłosiła, że w jednym ze sklepów ktoś ukradł jej kartę bankomatową. Kryminalni ustalili, że do czasu jej zablokowania, ktoś kilkakrotnie z niej korzystał. Sprawdzając monitoringi i informacje ustalili, że kradzieży mógł dokonać 23-letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj usłyszał 7 zarzutów. Jak dodatkowo ustalili śledczy, 23-latek był poszukiwany. Prosto z przesłuchania trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę