Areszt tymczasowy za przemoc domową - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy stosowali przemoc wobec swoich bliskich. Obaj usłyszeli już zarzuty. Na wniosek śledczych i prokuratora żywiecki sąd tymczasowo aresztował ich na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi im kara więzienia. Jak duża?

 W piątek na wniosek śledczych i prokuratora żywiecki sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 33 -letniego mieszkańca Żywca. Jak wynika z materiałów sprawy, mężczyzna od kwietnia tego roku znęcał się psychicznie nad swoją siostrą. Wczoraj zapadła kolejna decyzja o tymczasowym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. 23-latek z Żywca został zatrzymany przez policjantów w piątkowe popołudnie. Mężczyzna wszczął w domu awanturę, w czasie której stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej matki. Jak ustalili śledczy, taka sytuacja trwała od ponad dwóch lat. Obaj mężczyźni najbliższe miesiące spędzą w areszcie. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę