„Z Andrusem po Żywcu” w Janosiku. Bezpłatnie! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sierpniu 2017 został nakręcony 14. odcinek cyklu "Z Andrusem po Galicji", poświęcony naszemu miastu. Jeszcze w styczniu będzie go można zobaczyć w żywieckim kinie Janosik.

Andurs po galicji

 Znany kabareciarz, piosenkarz, autor tekstów, dziennikarz, a także podróżnik odwiedził Żywiec. Spotkał się z kilkunastoma ciekawymi osobami, które na trwałe wpisały się w krajobraz naszego miasta. 19 stycznia 2018 r. Kino Janosik zaprasza na godz. 18.30 na przedpremierowy pokaz filmu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie pomysłodawca cyklu, scenarzysta i reżyser Tomasz Paulukiewicz. Wstęp na wydarzenie zapewnią bezpłatne wejściówki wydawane od najbliższego czwartku (11 stycznia 2018) w Kinie Janosik, Urzędzie Miejskim oraz Miejskim Centrum Kultury. Liczba miejsc ograniczona!
O wizycie dziennikarza pialiśmy TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę