Kolejne potrącenie w Jeleśni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj. W wyniku potrącenia przez samochód do szpitala trafił 52-letni pieszy.

Do zdarzenia doszłookoło 6.45 w Jeleśni na ul. Jana Kazimierza. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem audi 32-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, potrącił 52-letniego pieszego, który będąc w stanie nietrzeźwości zatoczył się wprost pod nadjeżdżający samochód. W wyniku zdarzenia pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. O dosyć podobnym zdarzeniu w tej samej miejscowości pisaliśmy niedawno TUTAJ.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę