Dlaczego poszukiwany 22-latek zmarł? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Około dziesięć dni temu miastem wstrząsnęła wieść o zaginięciu 22-latka, który niestety został odnaleziony martwy w cieku wodnym w Żywcu Zabłociu. Czy znane są przyczyny śmierci?

Prokuratura w Żywcu

 - Sprawa prowadzona jest przez Prokuraturę Rejonową w Żywcu. W dniu 16 stycznia 2018 r. przeprowadzono sekcję zwłok pokrzywdzonego. W czasie sekcji nie ujawniono zewnętrznych obrażeń ciała, brak jest podejrzeń co do udziału osób trzecich w zgonie pokrzywdzonego. 
Pobrano do dalszych badań próbki krwi i moczu na obecność środków odurzających i alkoholu. Trwa oczekiwanie na wyniki badań - poinformował prokurator Jacek Boda, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bielsku - Białej.

Udostępnij

4
0
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę