"Dlaczego zaśmieca się ronda...". List do redakcji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zbliżają się wybory samorządowe. Przypominają nam o tym wszędobylskie banery i ulotki kandydatów, zabiegających o nasze głosy. Nie wszystkim się to podoba.

 Samorządowa agitacja idzie pełną parą.Ofertę potencjalnych samorządowców znajdziemy w skrzynkach na listy, na witrynach i ladach sklepowych i w wielu innych miejscach. Jeden z naszych Czytelników zwrócił uwagę na dużą ilość banerów na rondach, które to skrzyżowania często pełnią szczególną rolę w mieście. Dotarł do nas list takiej treści:

"Jak to jest, że obecnie urzędujący burmistrz Żywca tak ochoczo zabiera głos w sprawie porządku w mieście ale nie przeszkadza mu, że większość rond jest notorycznie zaśmiecana min. ohydnymi banerami podległego mu MCK, jak też obecnie jego banerami wyborczymi? Naprawdę wspaniała wizytówka ponoć turystycznego miasta..."

Nazwisko i adres do wiadomości redakcji.

 

Udostępnij

15
+11
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę