Zaginął Adam Żyła - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci poszukują zaginionego Adama Żyły. 29-letni mieszkaniec Kończyc Małych ostatni raz był widziany w nocy z 13 na 14 lutego 2018 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

Adam Zyla 2

We wtorek 20 lutego 2018 roku rodzina zgłosiła zaginięcie 29-latka z Kończyc Małych. W nocy z 13 na 14 lutego 2018 roku wyszedł z domu nie mówiąc, gdzie się udaje. Według przekazanych informacji nie planował też wcześniej żadnego wyjazdu. Rysopis:

190 cm. wzrostu,
waga ok.95 kg,
włosy czarne krótkie, oczy brązowe
twarz owalna, nos prosty
Zaginiony ubrany był w brązową kurtkę ( tzw.pilotkę) z futrzanym kołnierzem, niebieską bluzę z kapturem oraz jeansy w tym samym kolorze. Miał ubrane sportowe obuwie w kolorze czerwonym. Posiadał ze sobą niebieski plecak, czarną czapkę z daszkiem lub zimową w tym samym kolorze.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę