Które wyciągi czynne? Dojazd był trudny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na śnieg z niecierpliwością czekali narciarze i w końcu się doczekali. Teraz mogą śmiało wyruszyć na stoki. Gdzie u nas?

wyciag

Jak poinformował nas Dariusz Kubala z Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, na Żywiecczyźnie czynne od 30 grudnia będą ponownie wyciągi w rejonie Hali Miziowej na Pilsku oraz Korbielów-Solisko. Dziś przed południem dojazd do tych wyciągów był utrudniony - ul. Szczyrbok była oblodzona, doszło do kilku stłuczek. sytuacja została opanowana około godz. 11.00. Ruszył też wyciąg krzesełkowy Baba w Korbielowie.

Nasz rozmówca dodał, że na razie nie jest planowane otwarcie innych wyciągów, ponieważ aura zimowa nie pozostanie z nami zbyt długo.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę