Pomnik w Brzezówce - poszukiwania sprawców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O tym bulwersującym zdarzeniu pisaliśmy kilka dni temu. Teraz do jego ewentualnych światków  zwracają się policjanci.

Pomnik dzieci

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w nocy z soboty 31 października na niedzielę 1 listopada 2020 r. Sołtys wsi Brzezówka poinformował wójta gminy Hażlach Grzegorza Sikorskiego o zdewastowaniu Pomnika Dzieci Nienarodzonych, który informację o zdarzeniu przekazał policjantom Zebrzydowic. Nieznany sprawca oblał monument czarną farbą doprowadzając do trwałego uszkodzenia pomnika. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z Zebrzydowic oraz funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej policji. Zabezpieczyli ujawniony materiał dowodowy i nadal pracują nad ustaleniem okoliczności zdarzenia oraz sprawcy tego karygodnego czynu.

"Zwracamy się z apelem  i prośbą o kontakt do wszystkich osób, które w dniu 31 października w godz. 18.30- 20.30 poruszały się ul. Katowicką w Pogwizdowie oraz ul. Haźlaską w Brzezówce. Kontaktować można się osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 85 732 00 lub nr alarmowym 112. Można też skorzystać z formy kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres  email dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl. Wszystkim osobom informującym w tej sprawie gwarantujemy anonimowość.

Nawet najdrobniejszy szczegół w tej sprawie może doprowadzić do szybkiego zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. Razem możemy więcej!" - głosi komunikat Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę