Policjant zapobiegł samobójstwu internauty - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Onmal nie doszło do tragedii, z internetowymi grami i mową nienawiśći w tle.

Policja cyber hejt

Policjant z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach w trakcie dyżuru otrzymał telefoniczną informację o tym, że jeden z uczestników gry internetowej chce popełnić samobójstwo. Doświadczenie policjanta oraz współpraca z kolegami zwalczającymi cyberprzestępczość przyczyniły się do namierzenia desperata. Ze względu na upływający czas i zagrożenie życia, w działaniach brali jednocześnie udział mundurowi z Tychów i Bielska-Białej. Skontaktowali się ze zlokalizowanym w bułgarskiej Sofii administratorem portalu i dowiedzieli się, że chodzi o bielszczanina. Finalnie policjanci dotarli do mężczyzny, który potwierdził, że wysyłał takie wiadomości. Powodem tak desperackiego kroku był hejt innych graczy skierowany pod jego adresem. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Lekarze zadecydowali o przewiezieniu trzydziestolatka do szpitala.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę