Za obronę kury grozili śmiercią i pobili - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty gróźb karalnych oraz uszkodzenia cudzego mienia. 

Kura

Mężczyźni wracali z suto zakrapianej alkoholem imprezy. Przechodząc obok jednej z posesji w Dankowicach, zaczepili jej właściciela i zapytali, czy mogą zabrać z ogrodu kurę na rosół. Zaskoczony właściciel odmówił. Wówczas sprawcy stali się wyjątkowo agresywni. Grozili mężczyźnie śmiercią. Zaatakowali go, pobili i skopali po całym ciele. Uszkodzili też bramę wjazdową do sąsiedniej posesji i skrzynkę na listy.

Chwilę później policjanci zatrzymali sprawców w wieku 18 i 19 lat. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki około 1,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury. Prokurator zastosował już wobec nich policyjne dozory, zakazał im też zbliżania się do pokrzywdzonych.

O nieco innej, mniej drastycznej sprawie policyjnej z kurą w tle pialiśmy też TUTAJ.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę