Policjant po służbie ścigał pijanego kierowcę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czasie wolnym, po służbie, mundurowy zatrzymał pijanego kierowcę. Kierujący volkswagenem jechał zygzakiem i stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Policja Cieszyn

Do zdarzenia doszło wczoraj po 18 na ul. Przepilińskiego w Cieszynie. Wracający do domu policjant zauważył jadącego zygzakiem kierowcę volkswagena. Natychmiast o tym fakcie powiadomił dyżurnego cieszyńskiej jednostki, który na miejsce skierował patrol ruchu drogowego. Zgłaszający zdarzenie policjant jechał za kierowcą volkswagena i przekazywał informację o miejscu, w którym się znajduje. Chwilę później wspólnie z patrolem cieszyńskiej drogówki zatrzymali podejrzanego kierowcę. Okazał się nim 50-latek z Cieszyna. Przeprowadzone badanie potwierdziło podejrzenie policjanta. Wynik wskazał ponad promil alkoholu u kierowcy. Okazało się również, że nie posiada on prawa jazdy. Stracił je wcześniej, po tym jak kierował pod wpływem alkoholu.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę