BBDays4.IT, czyli zlot programistów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach 9-15 września zainteresowani lub związani z branżą IT, będą mieli idealną okazję, aby spotkać się z profesjonalistami i poszerzyć swoją wiedzę.

BBdays4.IT FB. 2jpg

BBDays4.IT to tygodniowa impreza dedykowana wszystkim osobom zainteresowanym branżą programowania. Wydarzenie ma miejsce w Bielsku-Białej, a impreza ma pokazać siłę lokalnego rynku IT, będąc okazją do poszerzenia wiedzy i do integracji pasjonatów programowania.

Skąd pomysł?

Idea imprezy narodziła się po kilku edycjach BBQ4.IT oraz Dni Wolnego Oprogramowania (DWO) – wydarzeń podczas których programiści z południa Polski spotykali się, aby poszerzyć kwalifikacje i spędzić wolny czas w luźnej atmosferze.

Kto dostaje zaproszenie?

Wszystkie osoby z branży IT zainteresowane pracą, mieszkaniem i wypoczynkiem w Bielsku-Białej. Bilety Early Bird już zostały wyprzedane, więc lepiej się spieszyć.

Na co przeznaczą dochód?

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dla Fundacji Moniki Jaskólskiej "Nie wypada nie pomagać" na cele charytatywne. Fundacja powstała w ramach akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa". Jej celem jest pozyskanie środków na bielski Szpital Pediatryczny, a także przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii dotyczącej zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. 

Dokładny program, goście oraz atrakcje: https://www.bbdays4.it/#tg-bbq4it

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę