Zatrzymany włamywacz recydywista - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna włamywał się do domów, garaży, mieszkań i kradł z nich praktycznie wszystko co nadawało się do sprzedaży. Dokonywał również drobnych kradzieży. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. 

Policja Kajdanki nast

Od jakiegoś czasu na terenie Żywca miały miejsca włamania do domów, mieszkań, garaży i sklepów. Sprawca wynosił z nich praktycznie wszystko co mogło mu się przydać lub co mógł sprzedać. Policjanci sprawdzając każdy ślad i informację ustalili, że za przestępstwami może stać 32-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany. Jak ustalili śledczy, 32-latek miał na swoim koncie również szereg drobnych kradzieży, których dokonywał, wykorzystując fakt pozostawienia przez właścicieli otwartych garaży, pomieszczeń gospodarczych czy samochodów. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał 6 zarzutów. Policjanci odzyskali część ze skradzionego przez niego mienia. Z uwagi na fakt, że przestępstw tych dopuścił się w warunkach recydywy w więzieniu może spędzić nawet 15 lat.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę