Zatrzymali skradzioną skodę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czesi twierdzili, że to auto zastępcze.

Skoda superb

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bielsku - Białej zatrzymali w Cieszynie do kontroli samochód osobowy marki skoda superb na brytyjskich numerach rejestracyjnych. Pojazdem podróżowali mężczyzna i kobieta. W trakcie kontroli okazało się, że osoby te nie posiadają przy sobie dokumentów, zarówno swoich jak i samochodu. W wyniku sprawdzeń wyszło na jaw, że auto którym podróżowali zostało skradzione na terenie Wielkiej Brytanii. Cudzoziemcy oświadczyli, że są obywatelami Republiki Czeskiej, ale mieszkają i pracują w Anglii, a teraz przyjechali do Czech, by odwiedzić rodzinę. Oznajmili też, że samochód nie jest ich własnością i dostali go do użytkowania jako pojazd zastępczy od właściciela warsztatu w Wielkiej Brytanii. Tam naprawiane jest ich auto, które uległo awarii przed wyjazdem do rodziny.

Po potwierdzeniu tożsamości cudzoziemców funkcjonariusze Straży Granicznej przekazali zatrzymanych wraz z samochodem Policji, która będzie prowadziła dalsze czynności w tej sprawie. Wartość pojazdu szacowana jest na 45 tysięcy złotych.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę