Problem z kolejnym chodnikiem w Jeleśni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno pisaliśmy o kłopotach z chodnikiem w Jeleśni, od strony Mutnego. To nie jedyny trotuarowy ambaras w tej miejscowości.

chodnik jelesnia 2

Starostwo Powiatowe poinformowało, że jest też problem z chodnikiem w kierunku Przyborowa. Jego wykonanie miało nastąpić z dofinansowania w ramach Programu rozwoju Obszarów Wiejskich i inwestycji „Chodnik w każdej gminie”, na którą Starostwo Powiatowe dostało dofinansowanie dla 7 gmin, w tym na Jeleśnię. Wycofał się jednak wykonawca i „Starostwo” przygotowało nowy przetarg. Nie zostało jednak dużo czasu na zakończenie przedsięwzięcia, gdyż ma być sfinalizowane do początku kwietnia. To ten sam wykonawca, który kładł chodnik w Korbielowie Górnym, po których to robotach konieczne były roboty naprawcze w ramach gwarancji.

Udostępnij

3
-1
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę