Dramatyczne zdarzenie, ugodził nożem partnerkę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, a 69-letni napastnik do policyjnej celi. Wczoraj, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty.

Policja areszt drzwi

W sobotę przed południem dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Żywcu doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynikało z ich ustaleń, 69-letni mężczyzna, podczas kłótni ze swoją partnerką ugodził ją nożem w plecy. Kobieta trafiła do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia miał w organizmie ponad promil alkoholu. Wczoraj usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo  grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę