O przedwojennym Zabłociu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na osoby zainteresowane dziejami naszego miasta czeka w tym tygodniu kolejne ciekawe spotkanie.

Saanetry itd

Tym razem mowa będzie o zabłockich fabrykach, sklepach, manufakturach. O Sanetrach, Patzauach, Smulowiczu, Kohnach, Springuttach, Serogach, Munkach - rodzinach i firmach, które tworzyły krajobraz przedwojennego Zabłocia. Będzie okazja, by zobaczyć zarówno dawne budynki, jak i logotypy, plakaty reklamowe, dokumenty - to, co pozostało po przedwojennym świecie zabłockiej industrii.
Cykl organizowany przez Żywiecką Fundację Rozwoju, a współfinansowany przez Urząd Maista w Żywcu, prowadzą: Anna Barabasz i Dariusz Piotrowski. W najbliższy czwartek wspierać ich będzie Artur Caputa  Muzeum Czynu Zbrojnego Żywiecczyzny".
"Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny! Spotkania z historią odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca, godz. 17:00, kamienica przy ul. Dworcowej 2 w Żywcu-Zabłociu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Żywiecka Fundacja Rozwoju, tel. 509 832 941." - przekazała Żywiecka Fundacja Rozwoju. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę