Śmierć paralotniarza - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14.00.

GOPR Akrzyczne

W rejonie szczytu Skrzycznego mężczyzna w średnim wieku spadł z wysokości ok. 60 metrów, doznając wielonarządowych obrażeń ciała. Znajdujący się w schronisku dwaj ratownicy GOPR razem z innymi świadkami natychmiast przystąpili do resuscytacji. Na miejsce wyjechał zespół z Centralnej Stacji Ratowniczej w Szczyrku. Zadysponowano również śmigłowiec LPR, którego załoga przeprowadziła zaawansowane próby ratowania paralotniarza. Niestety podjęte działania nie przyniosły efektu i lekarz LPR stwierdził zgon. Po zakończeniu czynności na miejscu wypadku ratownicy GOPR przetransportowali ciało do Szczyrku.

Portal bielsko.biala.pl przekazał, że policjanci z komisariatu w Szczyrku badają okoliczności wypadku. Wstępne ustalenia wskazują, że w czasie lotu paralotniarz najprawdopodobniej wpadł w wir powietrza, paralotnia się zwinęła, w wyniku czego mężczyzna spadł na ziemię.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę