Jubileusz miasta bez prohibicji? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od niedawna samorządy mają prawo ograniczyć sprzedaż alkoholu po godz. 22.00. Czy takie obostrzenia będą i w Żywcu?

Ogrodek i piwo

Zapytany o tę sprawę przez jednego z radnych na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej burmistrz Antoni Szlagor stwierdził, że na razie to nie czas na taki temat.

- Każdy jest dorosły, każdy powinien sam sobie regulować ten temat. Im więcej jest zakazów, tym więcej problemów z nimi związanych. Nad tym się trzeba będzie pochylić. Jeżeli przyjdzie czas na ten temat, to na pewno się nad nim pochylimy wspólnie z Radą Miejską – powiedział burmistrz.

Zagadnienie to skwitował radny Andrzej Maciejowski żartobliwym stwierdzeniem, że w roku jubileuszowym nie powinno być takich ograniczeń.

Przypomnijmy, że ustawa została podpisana przez Prezydenta RP z końcem stycznia tego roku. O tym, co o niej myślą żywieccy sprzedawcy i potencjalni konsumenci, pisaliśmy szerzej TUTAJ.

Udostępnij

4
+1
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę