Uczciwość cieszynianina - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W poniedziałek mężczyzna spacerujący ul. Morcinka w Cieszynie odnalazł portfel. Jak się okazało, w środku było kilka tysięcy złotych oraz karty bankomatowe. Dzięki godnej naśladowania postawie uczciwego mężczyzny, znalezione przedmioty trafiły już do właściciela.

Policja portfel

Mężczyzna zgłosił się do cieszyńskiej komendy i osobiście przekazał znalezione przedmioty  policjantom.  Funkcjonariusze szybko ustalili miejsce zamieszkania ich właścicielki. Okazała się nią 59-letnia mieszkanka Cieszyna. O tym, że zgubiła portfel, zorientowała się w momencie, gdy stróże prawa poinformowali ją o znalezisku. W ogóle nie była świadoma tego, że utraciła przedmioty.  Dokładnie opisała utracony portfel oraz wskazała, jaka kwota pieniędzy się w nim znajdowała. Zgubę odebrała osobiście w cieszyńskiej komendzie.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę