Babia i Hala Miziowa - częste działania GOPR w lipcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pomoc paralotniarzowi, który zawisł na drzewie, urazy stawu skokowego - to przypadki, do pomocy w których ruszał GOPR Beskidy.

GOPR BEskidy zestaw

Ogółem, pomimo że za nami dopiero 8 dni lipca, ratownicy Beskidzkiej Grupy GOPR mają za sobą już 16 interwencji. W naszym regionie było ich 8 .

W poniedziałek 2 lipca ratownicy na Markowych Szczawinach udzielili pomocy turyście z urazem stawu skokowego. Dzień później w godzinach popołudniowych na północnych zboczach góry Żar GOPR-owcy ewakuowali z drzewa paralotniarza, który nie wymagał pomocy medycznej.

W środę 4 lipca na Hali Miziowej ratownicy interweniowali dwukrotnie, m.in. pomagając turystce z urazem stawu skokowego. Dzień później natomiast GOPR-owcy pełniący dyżur na Markowych Szczawinach pomogli turystce po utracie przytomności. 6 lipca na Babiej Górze pomocy wymagał turysta, który dostał ataku drgawek.

Sobota 7 lipca to znów Hala Miziowa i pomoc turyście z urazem stawu kolanowego. W tym samym czasie na Markowych Szczawinach pomagano turystkom z: urazem ręki po stłuczeniu i z nadciśnieniem. I wreszcie niedziela 8 lipca, kiedy to pomocy potrzebował znów turysta z urazem kolanowego.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę