Wygrane w Powiatowym Konkursie Kulinarnym i Fryzjerskim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach uczniowie klasy ósmej szkoły z Grodźca wzięli udział w Powiatowym Konkursie Kulinarnym i Fryzjerskim.

konkurs gastronomiczny 2

Męski duet ze szkoły w Grodźcu zdobył I miejsce w Powiatowym Konkursie Gastronomicznym „Gotuj z fantazją”. Adam Broda wraz Dawidem Szymalą stworzyli zgrany duet, zajmując I miejsce w części kulinarnej. Wspólnie stworzyli pyszne danie „Mięsne kulki w sosie pomarańczowym”.

Z kolei dziewczyny Żaneta Gładysz i Oliwia Gołąb zajęły III miejsce w konkursie fryzjerskim. Żaneta wykonała fryzurę ślubną - piękny kok z elementami świeżych kwiatów, a modelka Oliwia zaprezentowała się na wybiegu w pięknej białej sukni ślubnej.

Oprac. MG.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę