Uszkodził cztery samochody. Blisko 2 promile we krwi - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet dwa lata w więzieniu może spędzić 59-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna kierując samochodem uderzył cztery inne pojazdy, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. 

Policja ogolna

W poniedziałek około 19.00 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację o zdarzeniu, do którego doszło na ul. XX-lecia II RP. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna, wsiadł do samochodu i cofając uderzył w trzy inne pojazdy. Gdy ruszył do przodu uszkodził kolejny, po czym odjechał. Policjanci rozpoczęli jego poszukiwania i już po chwili sprawca został zatrzymany. Jak ustalili stróże prawa był to 59-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Wkrótce odpowie również za spowodowane uszkodzenia. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 2 lata.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę