Uratowali tonącego psa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Druhowie z OSP Międzybrodzie Żywieckie ruszyli na pomoc zwierzęciu, które - według zgłoszenia - topiło się w Jeziorze Międzybrodzkim na wysokości dzwonnicy w Czernichowie.

Uratowali psa

Jak się okazało na miejscu, pies został potrącony przez samochód, a następnie uciekł do Soły i płynął na drugi brzeg gdzie utknął przy kamiennym murze. Strażacy wyłowili psa i zabrali na brzeg, natomiast pracownik urzędu gminy wezwał lekarza weterynarii. Zwierzę z podejrzeniem złamań tylnych kończyn zostało zabrane na leczenie ambulansem dla zwierząt - przekazała OSP Międzybrodzie Żywieckie.

Udostępnij

10
+10
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę