Nastolatki odnalezione - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kilka dni temu informowaliśmy o poszukiwaniach dwóch nastolatek z Dolnego Śląska, które mogą przebywać na terenie powiatu cieszyńskiego.

Policja ogolna nast

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i cieszyńskiej komendy, dzięki informacjom przekazanym przez rodzinę oraz prowadzonym czynnościom operacyjnym, ustalili miejsce ukrywania się dwóch nieletnich dziewczyn. Nastolatki kilka tygodni temu samowolnie oddaliły się z wycieczki zorganizowanej przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy we Wrocławiu, którego są podopiecznymi.

Policjanci w Cieszynie, skąd pochodzi jedna z poszukiwanych nastolatek, otrzymali informację o ewentualnym miejscu pobytu 13-latki oraz jej starszej koleżanki. Poszukiwane miały przebywać na terenie Głuszycy (woj. dolnośląskie). Mundurowi przekazali informację wałbrzyskim policjantom. Dzięki szybkiej i sprawnej współpracy pomiędzy jednostkami policji, dziewczyny zostały zatrzymane dziś rano. Nastolatki przebywały w jednym z mieszkań. 13- i 15-latce nic się nie stało. Obie zostaną teraz przewiezione przez policjantów do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego we Wrocławiu.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę