W Jeleśni powalczą o puchar - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bieg uliczny, mecz piłki nożnej i spotkania ze sportowcami - te i inne atrakcje czekają na uczestników festiwalu biegowego w Jeleśni. Impreza potrwa trzy dni. Start w najbliższy piątek, 14 lipca.

stretching-muscles-579122 960 720

W pierwszy dzień festiwalu organizatorzy zapraszają do Urzędu Gminy na spotkanie z Łukaszem Kamińskim - reprezentantem esportowej kadry Legii Warszawa. Początek o godzinie 17.00. W sobotę o 10.30 przy Urzędzie Gminy nastąpi przywitanie specjalnego gościa - Dawida Lange, mistrza Polski w podnoszeniu ciężarów osób niepełnosprawnych. Później na stadninach Połonina i Jankowa Grapa dzieci będą miały okazję pojeździć konno. O 11.00 wystartuje bieg uliczny o puchar wójta gminy Jeleśnia. Uczestnicy będą musieli pokonać dystans 10 km. Następna część imprezy odbywać się będzie na boisku LKS Jeleśnianka. W programie turniej piłki nożnej i rowerowy wyścig dla dzieci. To nie koniec atrakcji. Nie zabraknie też dmuchanych zamków i zjeżdżalni, zajęć z animatorami oraz malowania twarzy.

W niedzielę sportową rywalizację rozpoczynamy o godzinie 12.00 od turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy i sołtysa w Zespole Szkół nr 1 w Jeleśni. Po meczu, na boisku LKS odbędą się pokazy ratownictwa strażaków ochotników z Jeleśni. Sportowy weekend zakończy mecz piłki nożnej Polska - Słowacja.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę