Jadąc BMW przekroczył prędkość o 78 km/h - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cieszyńscy policjanci podsumowali wczorajsze działania "Prędkość". Ujawnili 69 przypadków przekroczenia prędkości i zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który jechał za  szybko aż o 78 km/h. 

Policja zatrzymywanie

Mundurowi uczestniczyli w ogólnopolskich działaniach pod nazwą ,,Prędkość”. Na terenie dróg naszego powiatu kontrolowali pojazdy w wcześniej wyznaczonych punktach. Akcja  rozpoczęła się o godz. 6.00 i trwała do godz. 22.00. Policjanci sprawdzali przede wszystkim prędkość, z jaką poruszali się kierowcy, ale też oczywiście kontrolowali ich stan trzeźwości oraz stan techniczny pojazdów i wymagane dokumenty. Pirat drogowy "wpadł" w ręce policjantów z cieszyńskiej drogówki około godziny 14.25.

- Na ulicy Konopnickiej w Kaczycach. 50-letni mężczyzna kierujący BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 78 km/h. Dokument prawa jazdy został mu zatrzymany, a do tego otrzymał jeszcze 10 punktów karnych i mandat do zapłacenia -  informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

We wczorajszej akcji na terenie całego powiatu wzięło udział 14 policjantów, którzy skontrolowali blisko 62 pojazdy. Odnotowano 49 przypadków przekroczenia prędkości przez kierujących, zatrzymano jeden dokument prawa jazdy.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę