[ŻFR] Okna (Oknami) Dworcowej 2 - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Z zewnątrz wygląda bez zmian: stara, pokryta kurzem ulicznym fasada, zniszczone okna - nie zachęca i nie zaprasza, by poznać jej historię i sprawdzić, co może dziać się w przyszłości w tym miejscu – kamienica przy ul. Dworcowej 2.

Tytulowy 3

W środku jednak dzieje się zmiana, remontowy gwar i hałas towarzyszy pracom nad stworzeniem miejsca dla mieszkańców. Już niebawem będzie można tu odpocząć, porozmawiać, spotkać się z ciekawymi ludźmi, pomysłami i inicjatywami przy kawie lub herbacie.

Poza powstającą kawiarnią w budynku, planowana jest przestrzeń dla rozmaitych grup mieszkańców: rodzin, młodzieży, dorosłych, seniorów, grup nieformalnych, woluntariuszy i przedstawicieli rozmaitych organizacji pozarządowych. To z tymi grupami mieszkańców pracuje/ współpracuje na co dzień Żywiecka Fundacja Rozwoju, która chce odnowić i przywrócić do życia ten budynek.

Na tę chwilę zapraszamy:

- do wirtualnej przestrzeni na stronie https://zfr.org.pl.

- do fotorelacji z budynku Dworcowa 2 w Żywcu

A niebawem do kawiarni na Dworcowej 2 i siedziby Fundacji.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę