Skutek nocnych podmuchów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Załamanie pogody, powalone przez wiatr drzewa i gałęzie były najprawdopodobniej przyczyną nocnego zdarzenia w okolicach Wilczego Jaru.

KRSG Zywiec Oczkow non

 Około godz. 4.00 nad ranem kierująca samochodem osobowym uderzyła w drzewo zalegające na jezdni. Na szczęście prowadzącej kobiecie nic się nie stało, samochód został w niewielkim stopniu uszkodzony.

Rzecznik prasowy KP PSP w Żywcu asp. sztab. Marek Tetłak poinformował, że straż pożarna odnotowała 16 interwencji związanych z nocnym stanem pogodowym. Jak podaje Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, dziś może jeszcze wiać do godz. 18.00 ze średnią prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z północnego zachodu. Prawdopodobieństwo wystąpienia tych zdarzeń wynosi 80%.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę