Potrącony trafił do aresztu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Okazało się, że zarówno sprawca, jak i potrącony, byli nietrzeźwi. Ponadto ten drugi był poszukiwany przez sąd.

Policja noc

We wtorkowe popołudnie tuż przed 17.00 dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony o potrąceniu pieszego na ul. Katowickiej. Policjanci drogówki ustalili, że kierujący bmw mieszkaniec Cieszyna, jadąc ul. Katowicką, potrącił mężczyznę, który nagle wtargnął na jezdnię poza przejściem dla pieszych. Stwierdzili, że pieszy nie miał żadnych elementów odblaskowych i był ubrany w ciemną odzież. Jak się później okazało zarówno kierowca jak i pieszy byli nietrzeźwi. Pierwszy z nich miał 0,79 promila alkoholu w organizmie, natomiast drugi ponad 2,5 promila. 

Kierowca za popełnienie przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości może trafić do więzienia nawet na 2 lata. Z kolei pieszy za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem. W samym zdarzeniu nie odniósł poważniejszych obrażeń. Odmówił badań lekarskich i wprost ze szpitala trafił do policyjnego aresztu. Lecz nie za popełnione wykroczenie, ani też ze względu na stan nietrzeźwości. Okazało się, że był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Cieszynie w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę