Usiłował zabić ojca - zatrzymany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Żywca zatrzymali 33-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poprzez kilkukrotne uderzenie nożem w okolice brzucha swojego ojca usiłował go zabić. Teraz grozi mu nawet dożywocie.

Policja dzis noz

W niedzielę po 20.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym domów w Żywcu doszło do awantury. Gdy policjanci przyjechali na miejsce zespół pogotowia udzielał pomocy 61-letniemu mężczyźnie, który posiadał rany kłute brzucha. Jego stan był bardzo ciężki. Policjanci zatrzymali mogącego mieć związek ze zdarzeniem 33-latka.

Na miejsce przyjechała również grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin wykonywała czynności procesowe. Z zebranego przez śledczych materiału wynika, że 33-latek wspólnie ze swoim ojcem spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni, w czasie której 33-latek kilkakrotnie uderzył nożem swojego ojca trafiając w okolice brzucha. 61-latek w stanie zagrażającym jego życiu trafił do szpitala. 33-latek wczoraj usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora żywiecki sąd tymczasowo go aresztował na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę