Tort rocznicowy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ta słodycz będzie się mieścić w "menu wolności", a na degustację zapraszani są wszyscy chętni.

Tort

Z okazji zbliżającej się daty - 4 czerwca - i trzydziestej rocznicy wyborów do Sejmu Kontraktowego, burmistrz A. Szlagor zaprasza na konsumpcję jubileuszowego tortu:

"W wielu miastach odbywa się zapoczątkowana przez red. Katarzynę Bosacką akcja "Menu wolności". Na zaproszenie Restauracja Parole del Gusto postanowiłem włączyć się do tej akcji i zaprosić Państwa na specjalny, jubileuszowy tort. Każdy z Państwa będzie miał szansę spróbować tego wspaniałego smakołyku w ogródku przed restauracją Parole del Gusto już w najbliższą niedzielę 2 czerwca o godzinie 12.00. Degustacja tortu jest bezpłatna! Tort, a jakże będziemy podany na okrągłym stole." - można przeczytać na stronie społecznościowej Szlagora.  

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę