Recydywista z Żabki wpadł. Ukradł 2 tys. zł - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niespełna doby potrzebowali policjanci z wydziału kryminalnego żywieckiej komendy, aby zatrzymać 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna zamaskowany wszedł do jednego ze sklepów w centrum Żywca i skradł blisko 2 tys. zł. 

Policja zatrzymany

Do zdarzenia doszło w piątek około 16.35. Do jednego ze sklepów w Żywcu wszedł zamaskowany mężczyzna i z otwartej kasy ukradł blisko 2 tys. zł. Gdy policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali informację o tym przestępstwie natychmiast zaczęli działać. Po niespełna dobie zatrzymali 35-letniego mieszkańca Żywca. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili śledczy 35-latek w listopadzie ur. opuścił zakład karny i przebywał na warunkowym zwolnieniu. Kradzieży dopuścił się w warunkach recydywy. Dzisiaj usłyszał zarzut. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres miesiąca. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 7,5 roku.

"Zwracamy się z prośbą, aby w podobnych sytuacjach, osoby prywatne, które posiadają zarejestrowany na monitoringu przebieg przestępstwa, decyzję o jego publikacji podejmowały w porozumieniu z policją. Czasami zbyt wczesne ujawnienie nagrania może nie pomóc, a wręcz utrudnić zatrzymanie sprawcy." - przekazali żywieccy mundurowi.

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę