Kilkunastu migrantów błąkało się po lesie w Krzyżówkach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komisariatu w Jeleśni w masywie leśnym w Krzyżówkach natknęli się na grupę migrantów. Wszyscy zostali przekazani funkcjonariuszom Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej, którzy wykonali z nimi dalsze czynności procesowe. Jak wynika z ich ustaleń, migranci przebywali na terenie naszego kraju nielegalnie.

Migranci Zywiecczyzna

We wtorek około 9.30 dyżurny Komisariatu Policji w Jeleśni otrzymał informację o grupie osób, która miała chodzić po lesie w Krzyżówkach. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Na polanie, w masywie leśnym zastali 17 osób. Wśród nich były osoby nieletnie, dlatego też policjanci na miejsce wezwali zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy sprawdzili ich stan zdrowia. Żadna z osób nie wymagała hospitalizacji. Policjanci o sytuacji poinformowali funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej, którzy przyjechali na miejsce. Po przeprowadzeniu przez nich kontroli legalności pobytu, okazało się, że obcokrajowcy przebywają w Polsce nielegalnie. W związku z tym zostali zatrzymani i przewiezieni do pomieszczeń służbowych Straży Granicznej w celu prowadzenia dalszych czynności.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę