Znieważył pomnik "Wyklętych" - zatrzymany przez policję - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna na początku marca br. znieważył pomnik w Milówce poprzez oblanie go farbą. Dzisiaj usłyszał zarzut. Grozi mu nawet 5 lat więzienia. 

2IPN 2 pomnik

Policjanci z komisariatu w Rajczy informację o znieważeniu pomnika w Milówce otrzymali 2 marca br. Gdy pojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Pomnik oblany był czerwoną farbą. Policjanci wykonali oględziny miejsca zabezpieczając ślady i przedmioty, które mogły mieć związek ze zdarzeniem. Od czego czasu intensywnie pracowali nad sprawą. Sprawdzali każdy ślad, informację, analizowali zebrany w sprawie materiał. Dzięki tym czynnościom ustalili, że sprawcą znieważenia jest 49-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Dzisiaj rano mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo 49-latek w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

4
0
4
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę