Zatrzymali ulicznych malarzy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Malarz graficiarz" kopnął policjanta i uciekł.

Spray puszki

W piątek tuż przed godz. 14.00 dyżurny komisariatu policji w Łodygowicach otrzymał informację, że w Pietrzykowicach na wiadukcie ktoś maluje graffiti. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i potwierdzili zgłoszenie. Zastali tam dwóch młodych chłopaków. W momencie ich legitymowania jeden z graficiarzy kopnął policjanta powodując u niego obrażenia i uciekł. Został jednak szybko ustalony i zatrzymany. Usłyszał już zarzuty. Wkrótce zarzut usłyszy również jego o rok starszy kolega. Straty jakie wyrządzili to kwota około 1200 zł. Obu graficiarzom za popełnione przestępstwa grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij

3
-2
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę